Technologie Wydarzenia

Anonymous zorganizuje Marsz Miliona Masek w Polsce

Kolektyw Anonymous przygotowuje akcję Marszu Miliona Masek na całym świecie. Na liście lokalizacji znalazła się także Polska.

Gdzie i kiedy odbędzie się Marsz Miliona Masek?

Marsz Miliona Masek odbędzie się 5 listopada w Rzeszowie. Planowane wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 na rzeszowskim rynku przy ulicy Zamkowej 3. Wydarzenie jest świetną okazją do poczucia się częścią grupy Anonymous, która kojarzona jest z przeprowadzanymi atakami hakerskimi „w dobrej wierze”. Do wydarzenia możecie dołączyć także poprzez Facebooka.

To nie pierwszy raz, gdy wydarzenie Anonymous odbywa się w Polsce. Marsz Miliona Masek 2022 jest ogólnoświatowym wyrażeniem sprzeciwu w sprawie wojny na Ukrainie i odbędzie się w wielu krajach na świecie.

Anonymous reaguje na działania wojenne

Grupa hakerów Anonymous przeprowadziła wiele ataków na infrastrukturę rosyjską od czasu wybuchu wojny na Ukrainie. Większość ataków odnotowano w pierwszej połowie 2022 roku. Działacze grupy Anonymous zhakowali wtedy między innymi jacht Putina oraz przechwycili rozmowy wojskowe strony rosyjskiej.

Widzicie dobrze co się dzieje i my również widzimy. Anonymous również to widzi. Wojna na Ukrainie, sytuacja w Iranie, tarcia na linii Chiny-Taiwan. Anonymous stara się być wszędzie tam, gdzie dzieje się krzywda ludzka i dokłada wszelkich starań, aby powstrzymać, zniechęcić i ukarać tych, którzy za nią stoją. Wtedy, gdy władza działa zbyt wolno, wtedy gdy sytuacja wydaje się beznadziejna a także wtedy, gdy po prostu cierpią ludzkie istnienia. Na codzień jesteśmy niewidoczni. Mijamy Cię na ulicy, w metrze, sklepie, w wielu innych codziennych sytuacjach. Jesteśmy tacy jak wy, nierozróżnialni w tłumie, zmartwieni tym co się dzieje i jak wielu to dotyczy. Gdy jednak dzieje się tragedia, gdy losy ludzkie są zagrożone, Anonymous pojawia się i dokonuje rzeczy niemożliwych, aby tą tragedie powstrzymać.

Chcemy Wam uświadomić, że macie moc zmieniania świata, o jakiej Wam się nawet nie śniło, a jedyna rzecz, która tak naprawdę przeraża „architektów systemu” to nasze zjednoczenie i miliardy ludzi zwróconych w stronę cienia, gdzie nikt dotąd nie patrzył i mówiących „nie zgadzamy się na to!” za każdym razem, gdy dochodzi do łamania podstawowych praw ludzkich.

Anonymous

Więcej informacji na temat planowanej akcji możecie przeczytać na specjalnie stworzonej stronie Anonymous (kliknij tutaj).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments