Biznes Zakupy

Black Friday – Amazon zwróci różnicę w cenie

Black Friday / Black Week nadchodzą wielkimi krokami i w wielu sklepach już dzisiaj możemy skorzystać z promocji. Black Friday jest przez wiele osób owiany złą sławą, która wynika z tego, że niektórzy sprzedawcy zawyżają ceny produktów przed promocją, aby później obniżyć je na regularny poziom, a przedstawiać je jako atrakcyjne cenowo oferty promocyjne.

Amazon wychodząc przeciw takim poczynaniom zapowiedział, że jeżeli ceny zakupionych produktów w dniach 18-28 listopada 2022 roku spadną po Black Friday, to usługodawca zwróci kupującemu różnicę w cenie.

Amazon zwróci ewentualną różnicę w cenie

Black Friday to zakupowe święto, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym roku startuje ono 25 listopada, natomiast wielu sprzedawców uruchamia promocje dla klientów nawet kilka dni wcześniej i pozwala z nich skorzystać przez dłuższy okres. Wielu z konsumentów właśnie w tym okresie postanawia zrobić zakupy i skorzystać ze specjalnych okazji.

Jednym z miejsc, które chętnie odwiedzają kupujący jest platforma Amazon, która działa od jakiegoś czasu w naszym kraju i cały czas zdobywa popularność wśród konsumentów. Ze względu na Black Friday, Amazon przygotował specjalną akcję, która zabezpiecza kupujących przed dokonaniem niekorzystnych zakupów, których ceny zostały sztucznie obniżone.

Amazon gwarantuje na swojej stronie, że zakupy dokonane za pośrednictwem platformy w dniach 18-28 listopada 2022 roku zostaną objęte specjalnym programem. Polega on na tym, że jeżeli produkt, który kupiliśmy w tym czasie, stanie się tańszy po promocji (do 5 grudnia 2022 roku), to otrzymamy zwrot środków (różnicę pomiędzy ceną zakupu, a ceną po promocji).

Jeśli skusisz się na promocje Black Friday Week (18-28 listopada), a cena zakupionego przez Ciebie produktu dodatkowo spadnie do godz. 23:59 dnia 5 grudnia (czasu środkowoeuropejskiego), automatycznie zwrócimy Ci różnicę! Wyślemy Ci e-mail, kiedy dokonamy zwrotu.

Amazon
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments