Oprogramowanie Technologie

Darmowy ExpressVPN – przetestuj VPN za darmo

Na rynku mamy do wyboru bardzo dużo usług VPN – zarówno darmowych, jak i płatnych. Profesjonalny VPN powinien przede wszystkim gwarantować użytkownikowi bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci. Niestety w przypadku darmowych rozwiązań istnieje duże zagrożenie ze strony złośliwego oprogramowania i trackerów. Wiele darmowych VPN, które co prawda obroniły się w testach bezpieczeństwa, zazwyczaj posiadają ograniczenia dotyczące przepustowości łącza (transferu).

Przetestowaliśmy wiele usług VPN (zarówno darmowych jak i płatnych) – nasze testy wskazują, że ExpressVPN to najlepsze rozwiązanie, które można przetestować przez 30 dni całkowicie za darmo, nie narażając się na koszty, jeżeli usługa nie przypadnie nam do gustu.

Najlepszy VPN – ExpressVPN

ExpressVPN nie jest darmowym rozwiązaniem, natomiast oferuje 30-dniowy okres próbny, podczas którego możesz przekonać się, czy usługa będzie dla Ciebie zadowalająca i zdecydować, czy zdecydujesz się na jej przedłużenie. Usługa od ExpressVPN gwarantuje bardzo wysokie prędkości, wysoki poziom zabezpieczeń oraz stosuje politykę braku logów.

Podczas testów nie odnotowaliśmy problemów z prędkością wczytywania stron internetowych i multimediów. Przetestowaliśmy także połączenie podczas gier on-line i tutaj także ExpressVPN wypadł niesamowicie dobrze – opóźnienia nie były odczuwalne.

Usługa ExpressVPN nie jest darmowa, natomiast firma gwarantuje zwrot środków, jeżeli zrezygnujemy z niej w ciągu 30 dni od uruchomienia. Sama procedura zwrotu jest bardzo prosta, a środki zwracane są przez ExpressVPN bez żadnych problemów.

ExpressVPN gwarantuje nam całodobowe wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo, ultraszybkie serwery ulokowane w 94 krajach, aplikacje na platformy takie jak Windows, iOS, Android czy Linux oraz przede wszystkim brak rejestrowania aktywności.

Bezpieczeństwo ExpressVPN

Korzystając z ExpressVPN mamy do wyboru kilka protokołów bezpieczeństwa tj: OpenVPN, IKEv2 oraz Lightway, który jest autorskim protokołem marki. Wszystkie z wymienionych protokołów zapewniają szyfrowanie zgodne ze standardami klasy wojskowej i posiadają ochronę przed wyciekiem danych na temat IP oraz DNS. Połączenia z serwerami nie są monitorowane ani w żaden sposób rejestrowane. W ExpressVPN, infrastruktura oparta jest o pamięć RAM, która nie jest w stanie przechowywać naszych danych.

Ile kosztuje ExpressVPN?

ExpressVPN posiada różne pakiety, które różnią się ceną oraz benefitami promocyjnymi. Najbardziej polecany i opłacalny pakiet kosztuje 6,67$ za miesiąc przy umowie na 12 miesięcy. W tym pakiecie otrzymasz także 3 miesiące działania usługi gratis, więc finalnie nasza usługa będzie działała aż przez 15 miesięcy. Oczywiście w przypadku każdego pakietu mamy możliwość skorzystania z gwarancji satysfakcji. Pieniądze za opłaconą usługę ExpressVPN zwraca na nasze konto bankowe w ciągu kilku dni od zgłoszenia chęci skorzystania z gwarancji satysfakcji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments