Technologie Wydarzenia

Samsung Galaxy Campus na Politechnice Łódzkiej

Samsung Galaxy Campus to cykl eventów skierowanych do studentów. W sobotę 22 października 2022 roku, odbędzie się kolejna edycja Galaxy Campus – tym razem na terenie kampusu Politechniki Łódzkiej.

Wydarzenie odbyło się już w Warszawie oraz Gdańsku. Tym razem event zawita w łodzi i zapewni uczestnikom dostęp do wykładów ekspertów oraz stref doświadczalnych. Możemy także liczyć na różne konkursy oraz występy gwiazd sceny muzycznej oraz stand-upu.

Co czeka nas na Samsung Galaxy Campus?

Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach z ekspertami z firmy Samsung Polska oraz Samsung R&D. Omawiane tematy będą dotyczyły bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Jeżeli posiadamy smartfon ze stajni Samsunga, to będzie możliwość jego oddania i uzyskania atrakcyjnego rabatu na zakup nowego sprzętu. Nieużywane smartfony, które oddamy w ramach wydarzenia zostaną zutylizowane w bezpieczny sposób, przyczyniając się jednocześnie do pomocy na rzecz działalności Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami.

Podczas wydarzenia zostaną wyznaczone specjalne strefy, w których studenci będą mogli spróbować swoich sił ze sztuczną inteligencją oraz wziąć udział w rozgrywkach FlipEAT. Pojawi się także stanowisko FlipBUSTERS, gdzie będzie okazja sprawdzić wytrzymałość nowego Samsunga Galaxy Z Flip4. Będzie istniała także możliwość zaprojektowania wyglądu własnego smartfonu Galaxy w specjalnej strefie personalizacji.

Na scenie będziemy mogli posłuchać gwiazd stand-upu – Piotra Szumowskiego i Sebastiana Rejenta. Odbędą się także koncerty gwiazd takich jak Tynsky i Mery Spolsky.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie Galaxy Campus.

Rozkład Galaxy Campus

Scena Galaxy Talks

13:05 – GALAXY TALKS – OTWARCIE
13:05 – PIOTR BUCKI: WYKŁAD I SESJA Q&A
14:10 – StandUp: SEBASTIAN REJENT
14:20 – MICHAŁ SADOWSKI: WYKŁAD I SESJA Q&A
15:00 – OLGA BUDZISZEWSKA: WYKŁAD I SESJA Q&A
16:10 – StandUp: PIOTREK SZUMOWSKI
16:40- MACIEJ KAWECKI: WYKŁAD I SESJA Q&A
17:30 – SAMSUNG KNOX TEAM: WYKŁAD I SESJA Q&A
18:30 – StandUp: SEBASTIAN REJENT & PIOTREK SZUMOWSKI

Duża scena

19:00 – Koncert: TYNSKY
20:00 – Set TYCJANA
20:30 -Koncert: MERY SPOLSKY

Źródło: Samsung

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments