Motoryzacja Sprzęt Technologie

Wideorejestrator w bardzo niskiej cenie

Od dzisiaj (20 października) do 2 listopada w sieci sklepów Biedronka będziemy mieli okazję kupić wideorejestrator samochodowy w cenie 99 złotych. Ilość wypadków, kolizji czy nieprzyjemnych kierowców na drodze – kamera samochodowa Forever to dobry pomocnik w takich sytuacjach.

Wideorejestrator marki Forever oferowany przez sieć Biedronka został wyposażony w 2,2 calowy ekran LCD. Za nagrywanie odpowiada kamera, która pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD, a dane zapisywane są na karcie pamięci (sprzęt obsługuje karty o pojemności do 32GB).

Wideorejestrator – nieoceniony pomocnik każdego kierowcy

W obecnych czasach, gdy ilość samochód na ulicach stale rośnie, wideorejestrator jest nieocenionym pomocnikiem kierowcy. Stanowi szczególną wartość w przypadku kolizji, wypadków czy niewłaściwych zachowań na drodze – pozwala na udowodnienie winy w większości spornych sytuacjach.

Wideorejestrator Forever – specyfikacja

Kamera samochodowa Forever została wyposażona w cztery przyciski – POWER, przycisk górny, przycisk dolny oraz przycisk M.

Urządzenie posiada trzy podstawowe tryby pracy, które wyglądają następująco:

  • tryb wideo – standardowy tryb do wykonywania nagrań video
  • tryb foto – służy do wykonywania zdjęć podczas nagrywania
  • tryb podglądu – umożliwia przeglądanie zapisanych filmów i zdjęć

Zaawansowane tryby pracy prezentują się następująco:

  • G-Sensor – automatyczne uruchamianie nagrywania po wykryciu nagłych zmian w prędkości samochodu
  • Wykrywanie ruchu – tryb, który wybudza kamerę (na przykład na parkingu) w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w polu obiektywu.

Widorejestrator Forever pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 1080p, 720p oraz VGA. Z kolei zdjęcia możemy wykonać w rozdzielczości 12M, 10M, 8M, 5M, 3M, 2M, 1M. Wszystkie nagrania możemy obejrzeć na 2,2 calowym wyświetlaczu LCD.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments